Arşivler: Hizmet

Baby Spa

Baby Spa

Baby spa hizmeti dahilinde, bebeklerin stresini azaltan, uyku kalitesini artıran ve gelişimi destekleyen suda dans (floating) ile birlikte hidroterapi seansı birlikte sunulur.

Book Now
Medikal Masaj

Medikal Masaj

Medikal masaj, kas ve eklemlerdeki ağrıları azaltmak, kan dolaşımını artırmak ve fiziksel fonksiyonları iyileştirmek için uygulanan profesyonel bir masaj yöntemidir.

Book Now
Refleksoloji

Refleksoloji

Aklife Therapy’de ayaklarınıza dokunarak tüm bedeninizi iyileştiriyoruz! Refleksoloji masajı ile vücudunuzun her noktasına uyarı göndererek stresinizi azaltıyor ve kendinizi rahatlamış hissetmenizi sağlıyoruz.

Book Now
İsveç Masajı

İsveç Masajı

Aklife Therapy'de tüm vücudunuza dokunarak enerjinizi yeniden canlandırıyoruz! İsveç masajı ile kaslarınızın her noktasına rahatlama sağlayarak stresinizi azaltıyor ve bedeninizin derin bir gevşeme yaşamasına yardımcı oluyoruz.

Book Now
Aromaterapi Masajı

Aromaterapi Masajı

Aklife Therapy'de, bitkisel esanslarla harmanlanmış aromaterapi masajı sayesinde bedeninizi ve ruhunuzu yeniden canlandırarak yaşam enerjinizle buluşun!

Book Now
Kupa Masajı (Terapi)

Kupa Masajı (Terapi)

Aklife Therapy'de sunulan kupa terapisiyle, bedeninizi ve ruhunuzu saran şefkatli dokunuşlarla kan akışınızı canlandırarak yaşam enerjinizi yeniden keşfedin!

Book Now