Aromaterapi Masajı

Aromaterapi Masajı Nedir?

Botanik kökenli ekstraktlardan türetilen bileşimlerle oluşturulan esansiyel yağlarla yapılan aromaterapi masajı, sükûnet verici, huzur dolu ve gevşetici bir niteliğe sahiptir. Düşük ritimli ve nazik kuvvetli hareketlerle gerçekleştirilen masaj, yağların özünde bulunan bitkisel unsurların vücutta serbestiyet yaratmasını mümkün kılar. Fitoterapik aroma içeren esanslarla yapılan masaj epidermis tabakasını ısıtarak yoğun kas sızılarının üzerinde tesirli olur. Aromatik esansların koku esnasında bedensel ve ruhani olarak sizin ve ruhunuzun yıprandığı dertlerden kurtulup, serbestiyet bulursunuz. Fiziksel olumsuzluklarınızı bertaraf etmek için mükemmel olan aromaterapi masajında kullanılan esanslar aracılığıyla yatışarak kendinizi daha içsel huzurlu ve canlı hissedersiniz.

aromaterapi masajı

Aklife Therapy’de, bitkisel esanslarla harmanlanmış aromaterapi masajı sayesinde bedeninizi ve ruhunuzu yeniden canlandırarak yaşam enerjinizle buluşun!

Aromaterapi masajı, bedeninizde hem zihinsel hem de fiziksel olarak iyileşme sağlar. Kendinizi şımartılmış hissederek masajdaki nazik dokunuşlarla beraber serbestiyet bulur ve günlük yaşamın getirdiği gerilimden kurtulursunuz. Aromaterapi masajının en önemli yönlerinden biri şifalı bitkilerin özünden yapılan esanslarla cildinizin beslenmesidir. Esanslarla beslenen deriniz yumuşar ve parlaklık kazanır. Yumuşayan deriniz canlanır ve doğal bir görünüme kavuşursunuz. Aromaterapi masajıyla birlikte kas problemlerinizden ve stres kaynaklı psikolojik meselelerinizden uzaklaşarak daha sağlıklı bir bedende daha iç huzurlu hissedersiniz.

Aromaterapi masajında kullanılan esanslar sayesinde cildiniz ve saçlarınız ışıldar, daha canlı ve enerjik bir görünüm elde edersiniz. Kan dolaşımınızı harekete geçiren, kokusuyla ruhunuzu dinlendiren ve kas yapınızın gevşemesine destek olan aromaterapi masajı, günlük hayatın geriliminden kurtulmak isteyenler için harikulade bir tecrübedir.

Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Alın ve Rezervasyon Yaptırın.